Loading

Наші послуги

Service

Зварювання аргоном дисків

Багато хто переконаний, що литі диски неможливо пошкодити, і вони завжди будуть як нові. Але при цьому клієнти часто приїжджають за послугою ремонт литих дисків аргоновим зварюванням. Звичайно, литі диски найдовговічніші та надійніші, в порівнянні з іншими, але і вони можуть бути пошкоджені.

На жаль, виробники, які заявляють про їхню «невбивність», не знають про якість доріг в Україні, тому ми так часто надаємо послугу відновлення дисків.

Зварювання колісних дисків у середовищі аргону з усуненням відколів – досить складний процес і впоратися з ним може лише професіонал. Але на сьогоднішній день це єдиний варіант, який може бути використаний для ремонту дисків. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісне надання послуг та грамотні рішення. Наші досвідчені майстри розкажуть усі нюанси процесу, і виконають роботу найкращим чином

Аргонова зварка на Подолі

Виконання роботи зі зварювання дисків з використанням аргону потребує професійного обладнання та досвіду. Один неправильний рух, і диск вже не підлягатиме ремонту, чи він буде складнішим. Іноді до нас звертаються клієнти після невдалого ремонту аргоновим зварюванням і ми успішно виправляємо роботи попередніх фахівців.

Вартість послуги аргонового зварювання залежатиме від складності та обсягів виконуваної роботи. Наші фахівці беруться навіть за найважчі випадки і намагаються знайти оптимальні рішення для клієнта. Ви можете зателефонувати за номером, вказаним на сайті, для попередньої консультації або одразу приїхати до нас на шиномонтаж на Подолі, щоб майстер все подивився. Ви можете довірити нам ремонт аргоновим зварюванням, і ми гарантуємо, що результат нашої роботи вас приємно здивує.

Вартість послуг аргонно-дугового зварювання

Ціна є мінімальною та вказана за 1 послугу
Найменування:Вартість від:
Зварювання стандартних тріщин450грн
Напайка перед реставрацією чи фарбуванням200грн
Відновлення фрагмента дискадоговірна
  • Вартість зварювання диска залежить від пошкоджень.
  • Націнка за розбірні диски +25%
  • У місці зварювання диска пошкоджується лакофарбове покриття — реставрація оплачується за прайсом.