Loading

Наші послуги

Service

Фарбування супортів та інших елементів

Іржаві та втомлені гальмові супорти можуть підвести навіть найкрасивішу машину. Супорти покажуть вік автомобіля набагато швидше, ніж будь-яка інша його частина. Виберіть один із варіантів стандартного набору або повідомте нам бажану фарбу або колірний код RAL.

Пофарбовані у нас супорти доведені до досконалості аерографом з використанням спеціальної високотемпературної фарби, недоступної для самостійного виготовлення. Це дозволяє отримати рівне, глянсове та надміцне лакофарбове покриття. Виконується за 3-5 днів.

 

Фарбування інших елементів

Ми пропонуємо професійні послуги з фарбування розпиленням відповідно до обраної вами колірної схеми. Можна, але незручно, фарбувати чавунні радіатори, коли вони поставляються на індивідуальне замовлення, оскільки доступ до центральних поверхонь утруднений, тому що важко отримати рівномірне покриття по всьому радіатору вручну або розпиленням. Якщо вам потрібне фарбування радіатора опалення, ви можете звернутися до нас. Ми не рекомендуємо наносити порошкові покриття на радіатори. У нас також можливе фарбування металевих конструкцій різних розмірів та форм, фарбування рами велосипеда та фарбування мотоцикла.

Ми пропонуємо комплексні послуги фарбування, тому що має для цього все потрібне обладнання. Наші фахівці можуть допомогти зробити порошкове забарвлення всього за кілька днів за найкращою ціною.

Працюємо тільки з професійним обладнанням та лакофарбовими матеріалами. Для того, щоб записатися на фарбування батарей, мотоцикла, рами велосипеда або будь-якої іншої металевої конструкції, зателефонуйте нам за номером, вказаним на сайті.

Вартість послуг порошкового фарбування

Вартість може змінюватись в залежності від складності
Фарбування супортівФарбування деталей та елементівМото та велосипедні рами
Від 750грнВід 200грнВід 1000грн

Вартість послуг порошкового фарбування інших елементів

Вартість може змінюватись в залежності від складності
Металеві конструкціїРадіатори опаленняЕлементи декору
Від130грн/м2Від 800грнВід 400грн