Loading

Наші послуги

Service

Піскоструминна обробка автомобільних дисків

Регулярна експлуатація неминуче призводить до зношування полірованої або пофарбованої поверхні, що втрачає зовнішній вигляд. Контакти, що контактують з елементами дорожнього покриття, що знаходяться в умовах підвищеної температури і вологості, литі та штамповані колеса поступово руйнуються — у тому числі, на тлі ділянок корозії, що утворюються. Піскоструминна обробка дисків – один із найбільш затребуваних способів відновлення, що дозволяє оновити покриття та продовжити термін служби деталі. Звернувшись до фахівців нашого сервісу, Ви можете розраховувати на комплексне обслуговування, досвід професіоналів та гарантію результату, що перевершує найсміливіші очікування.
Загальне уявлення

З технічної точки зору піскоструми металоконструкцій, будь то автомобільні диски або інші пристосування, що мають сталевий каркас, є процедурою подачі під тиском стисненого повітря, в складі якого містяться абразивні частинки. Суміш направляється за допомогою пістолета або сопла на поверхню, що потребує обробки, і видаляє навіть найстійкіші плями, що в’їлися, утворені корозією, брудом, нагаром або затверділими нафтопродуктами. Аналогічним чином проводиться підготовка до фарбування, що передбачає попереднє видалення старого покриття, що втратило естетичну привабливість, а також шліфування локальних механічних пошкоджень, сколів і тріщин, потенційно здатних перерости в більш серйозний дефект.

Обладнання, що використовується в піскоструї

Фінансова сторона питання — такий самий важливий чинник при виборі відповідного сервісу, як і якість виконаних робіт. Одним із визначальних критеріїв стають функціональні характеристики наявного обладнання, що безпосередньо впливає на вартість піскоструменю дисків — ціна послуги залежить від тривалості та ефективності обробки поверхні, що готується до подальших процедур. Професійна техніка перевершує аналоги з погляду надійності, продуктивності та тривалості експлуатації, тому наявність заводського пістолета або ежекційної установки можуть вважатися гарантією якості.

Наші переваги

Шиномонтаж Lux Tire має окремий бокс для проведення підготовчих робіт з використанням абразивних матеріалів. Сучасна технологія очищення поверхонь автомобільних коліс та металевих конструкцій гарантує зниження собівартості та підвищення продуктивності, завдяки чому ціна на піскоструминну обробку дисків виявляється доступною для будь-якого бюджету.

 

Методика очищення поверхонь, обрана нашими фахівцями виходячи з функціоналу обладнання, реалізується з урахуванням запиленості, що виникає, і потенційних рикошетів абразивних елементів, здатних завдати шкоди об’єктам, що знаходяться на відстані декількох метрів. Суворе дотримання стандартів якості та безпеки виключає ймовірність пошкодження крихких матеріалів, що особливо важливо в тих випадках, коли йдеться про нерозбірні конфігурації, що зазнали негативних змін. Отриманий результат неможливо повторити іншими способами – піскострумин колісних дисків і листового заліза, проведений перед фарбуванням, багаторазово збільшує термін експлуатації виробів. Звертайтеся до Lux Tire, щоб записатися на вільний час та уточнити вартість робіт для конкретного випадку – ми гарантуємо професійний підхід та якісний сервіс!

Вартість послуг піскоструминної обробки дисків

Ціна піскоструминної обробки дисків вказана за комплект із 4-х штук
Попередньо пофарбовані порошковою фарбою +200 грн за комплект
R Залізні Литі
13 600грн 750грн
14 600грн 800грн
15 600грн 850грн
16 700грн 900грн
17 800грн 1000грн
17.5 900грн -
18 - 1100грн
19 - 1200грн
20 - 1300грн
21 - 1400грн
22 - 1500грн
22.5 1750грн -

Додаткові послуги:

  • Вартість очищення листового металу від 300грн/м.кв залежно від ступеня забруднення та кількості шарів фарби.
  • Вартість норма-години 1300грн/година
  • Для співпраці з великими обсягами піскоструминних робіт звертайтесь за телефоном 0630636334.