Loading

Наші послуги

Service

Сезонне зберігання шин та дисків

Рекомендується змінювати шини між літнім та зимовим сезоном, але що робити із запасним комплектом? Наш шиномонтаж пропонує недорогі складські послуги на Подолі. Якщо ви шукаєте зберігання шин, ми будемо раді допомогти вам у цьому.

Зберігання шин з дисками – це доступне та зручне рішення для правильної підготовки вашого автомобіля, незалежно від того, чи встановлюєте ви літні чи зимові шини до зміни сезону, добре знати, що ви можете зберігати свій поточний комплект шин за 600-1000 грн за 6 місяців.

Наш шиномонтаж дозволяє зберігати шини, не займаючи цінного місця вдома. Коли настав час поміняти шини назад, не панікуйте! Ми можемо легко зберегти для вас інший комплект шин.

Шиномонтаж зі зберіганням гуми в Києві

Зберігання гуми має бути правильним, і ось яких принципів ми дотримуємось. Шини зберігаються в приміщенні, захищеному від сонячного світла (через корозійну дію озону на гуму) та при низькій температурі. Важливо, щоб повітря вільно циркулювало по кімнаті (без протягів), і ми це забезпечуємо.

Майте на увазі, краще зберігати шини у підвалі чи майстерні, а не на горищі через ризик різких перепадів температури. Тому, якщо ви шукаєте шиномонтаж та зберігання шин – 2 в 1, тоді ми до ваших послуг.

Для того, щоб забрати свої шини, вам потрібно попередити нас за 2-3 робочі дні, і приїхати з договором та посвідченням особи в обумовлений час.

Вартість послуг сезонного зберігання

Ціна вказана за комплект із 4-х одиниць
RШини \ ДискиЦіна за міжсезонне зберігання (до 6міс.), грн.
R13-R17Шини на дисках600грн
R18-R20Шини на дисках800грн
R21-R24Шини на дисках1000грн
R13-R24Шини на дисках600грн