Loading

Наші послуги

Service

Утилізація шин

До недавнього підвищення обізнаності громадськості про навколишнє середовище багато людей мало думали про свої автомобільні шини, крім проколів та витрат на заміну. Але в наші дні більшість з нас розуміють, що шини є основними потенційними забруднювачами. Тому для багатьох є актуальною послугою «переробка шин Київ», яку наш шиномонтаж Lux Tire надає своїм клієнтам.

Зношені шини становлять значну частину відходів, що утворюються від старих транспортних засобів, і викидаються, як тільки вони стають небезпечними для використання на транспортних засобах

Наші послуги зі збирання шин та переробки гарантують, що ваші зношені шини будуть утилізовані без шкоди для навколишнього середовища.

Утилізація гуми в Києві

Переробка шин має три основні екологічні переваги:
  • Це зменшує кількість нового матеріалу, необхідного для виробництва нових шин або інших гумових виробів.
  • Це знижує кількість енергії, необхідну для виробництва нових шин та гумових виробів, що, у свою чергу, знижує виробництво парникових газів.
  • Переробка знижує забруднення повітря, землі та води, викликане викидами шин на звалища або природний ландшафт.
Відповідальна переробка шин має низку інших переваг довкілля. Це також знижує ризик займання викинутих легкозаймистих шин при зберіганні та викиді токсичних хімікатів. Ми також надаємо послугу утилізація покришок у Києві. Після того як ви приїхали до нас на шиномонтаж і зробили заміну шин на нові, вам не потрібно думати про те, куди подіти старі та як правильно їх утилізувати. За певну вартість ми виконаємо цю роботу замість вас.

Вартість послуг утилізації шин

Ви можете залишити шини на утилізацію після послуг шиномонтажу
ПослугаЦіна за 1 колесоЦіна за 4 колеса
Утилізація шин50грн200грн